Договір оферти

Договір-оферта на використання
послуг katerynaromanenko.com

Дата останньої зміни: 18 листопада 2023 р.

1. Вступ

1.1. Користування сайтом katerynaromanenko.com і іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування послугами, пропонованими на сайті (далі по тексту «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) і нами – компанією «katerynaromanenko.com » (далі по тексту «Адміністрацією сайту», «нами» або «ми»).

У цьому документі описані основні положення цього договору, а також викладені деякі його умови.

1.2. Для послуг, що надаються на території України, під компанією “« katerynaromanenko.com »” розуміється: Фізична особа підприємець Романенко Тетяна Михайлівна (реєстраційний номер 2185005186), в залежності від способу оплати і послуг, що купуються (пакета послуг).

1.3. Реквізити конкретного постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому вам рахунку.

1.4. Компанія «katerynaromanenko.com» має ряд представників (агентів) на території інших країн. У деяких випадках, ці особи будуть діяти від імені компанії «katerynaromanenko.com».

1.5. Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією «katerynaromanenko.com» завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»).

1.6. Крім Загальних умов, ваш договір з компанією «katerynaromanenko.com», також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом послуги або в юридичних повідомленнях, що діють у відношенні Послуг (далі іменуються «Додаткові умови»).

1.7. Загальні умови і Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.

2. Ухвалення умов

2.1 Для отримання можливості користування Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користування Послугами «katerynaromanenko.com» забороняється.

2.2. Прийняти Умови за допомогою таких дій:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, заповнення форми, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або

(Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг як прийняття Умов.

2.3. Користуючись сайтом проекту або пропонованими на сайті послугами ви приймаєте всі зазначені Умови.

2.4 Якщо ви не згодні з цими Загальними Умовами або Додатковими умовами, опублікованими на сайті – покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.

3. Предмет договору

3.1. Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які ми пропонуємо на сайті https://www.katerynaromanenko.com.

3.2. Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і користується сайтом і Послугами.

3.3. Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18 річного віку. Ми не несемо відповідальність, якщо ви не повідомили про свою недієздатність, про не досягнення віку 18 років, або якщо цю інформацію ви приховали чи надали недостовірну.

4. Додаткові умови та положення

4.1. Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг ( «інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що направляються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг і користування сайтом, укладеного з нами.

4.2. Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування сайтом і послугами, обов’язкові для виконання.

5. Послуги «katerynaromanenko.com»

5.1. Послуги і безкоштовні матеріали

5.1.1. Обсяг Послуг доступних вам залежить від умов придбаного продукту і пакета послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту і поширюваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.

5.2. Платні послуги

5.2.1. У разі придбання пакета платних послуг або бронювання участі в заході, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окрему послугу за одноразову плату, забронювати участь в живому заході (оффлайн-тренінгу, семінарі) або ж оформити щомісячну передплату на Послуги.

5.2.2. Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте в процесі оформлення передплати.

5.2.3. Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання, вам необхідно придбати такі Послуги окремо.

5.2.4. Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

6. Ціни і вартість послуг

6.1. Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також в листах чи повідомленнях, які направляються вам у електронних повідомленнях. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH чи іншій) фіксується в виставленому вам рахунку, відображається на сторінці оплати послуг, а також в банківській виписці по картці. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків і платіжних систем.

6.2. Додаткові комісії банків, платіжних систем чи інших сервісів сплачуються користувачем послуг.

6.3. У разі несплати повної вартості продуктів, доступ до придбаних продуктів не надається до моменту їх повної оплати

7. Користування сайтом і замовлення послуг

7.1. Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

7.2. Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону і email, зазначеним при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

7.3. Ви повинні дотримуватися всі Умови і правила, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користуванні послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов’язаних з ними серверів і мереж.

7.4. Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов’язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

8. Укладення угоди 

8.1. Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту і методу оплати. 

8.2. Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з Умовами цієї Оферти і нашою Політикою конфіденційності.

9. Момент укладення договору

9.1. Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угода на користування контентом.

9.2. Реєструючись на безкоштовний вебінар (чи будь-яку подію) або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

9.3. У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або іншу аналогічну кнопку чи інше поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

9.4. У разі купівлі квитків на живі заході (форум, івент, оффлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

9.5. В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови – Умови підписки.

9.6. У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати.

10. Терміни надання послуг

10.1. Разові послуги

10.1.1 Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.

10.1.2. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

10.2. Підписка

10.2.1. Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

10.2.2. Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки чи користування визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписані , чи ні.

11. Термін доступу до контенту

11.1. Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних навчальних матеріалів на обмежений термін. У такому випадку, ви гарантовано отримаєте доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці продукту.

11.2. Хоч ми і не будемо навмисно обмежувати доступ до зазначеного контенту, однак, по закінченню цього терміну, ми не гарантуємо, що цей контент все ще буде вам доступний (що не є порушенням умов договору з нашого боку).

11.3. У разі закриття (ліквідації, припинення роботи) компанії, припиняється надання послуг компанії

11.4 Термін дії доступу до контенту, курсу чи іншого продукту починається від дати покупки, або від дати початку навчання на курсі, якщо курс має дату початку.

12. Умови бронювання (замовлення) послуг

12.1. Бронюючи послуги компанії katerynaromanenko.com ви оформляєте раннє замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання. Залишок вартості послуг ви зобов’язуєтеся внести в терміни і на умовах акційної пропозиції, опублікованого на нашому сайті або на умовах які направляються вам письмових повідомленнях.

12.2. За умови доплати різниці у вартості, ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того який пакет послуг ви бронювали.

12.3. Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на підтвердження укладення договору і в забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку – вартість бронювання не повертається.

12.4. Ви завжди зможете використовувати надмірно внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової чи повної оплати інших послуг компанії katerynaromanenko.com протягом двох (2) календарних місяців з дня внесення завдатку – для цього зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню зазначеного терміну, ви втрачаєте таку можливість.

13. Умови оплати

13.1. Умови повної оплати

13.1.1. У разі придбання послуг компанії за умови повної оплати, клієнт зобовʼязується оплатити повну вартість послуг до моменту їх надання (виконання).

13.1.2. Оплата за послуги здійснюється на розрахункові реквізити компанії, або на запропоновані альтернативні реквізити за згодою сторін.

13.2. Умови часткової оплати (розтермінування)

13.2.1. Розтермінування можливе лише на деякі продукти та послуги компанії (вказані на веб-сторінці з описанням послуги чи продукту)

13.2.2. Розтермінування можливе лише на 2 платежа рівнозначими сумами (половинами). У разі несплати повної вартості половини платежу (першої частини), компанія не починає надавати послуги до моменту доплати решти суми.

13.2.3. Другу частину платежу, клієнт зобовʼязується сплатити не пізніше ніж на 31 день від дати першого платежу. У разі недоплати у зазначений термін, доступ до придбаних продуктів та послуг припиняється до моменту повної оплати, оскільки послуги компанії є єдиним та цілим продуктом і не продаються по уроках, годинах, днях та іншому дробленню.

13.2.4. Оплата за послуги здійснюється на розрахункові реквізити компанії, або на запропоновані альтернативні реквізити за згодою сторін.

13.3. Списання коштів

13.3.1. У разі придбання послуг або квитка на живий захід на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

13.3.2. У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, в момент оформлення підписки (успішного введення платежів) відбувається прив’язка карти до аккаунту користувача і кошти списуються з прив’язаною карти автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах передплати. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг в новому розрахунковому періоді.

14. Невиконання платіжних зобов’язань

14.1. Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

15. Спосіб оплати

15.1. Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на Сайті.

15.2. У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов’язані повідомити про скоєний платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

15.3. У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково виставити вам рахунок на суму фактично понесених нами витрат.

15.4. Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

16. Політика повернення і перенесення термінів надання послуг

16.1. Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

16.2. Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням.

16.3. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

17. Політика відмови від онлайн-навчання

17.1. Політика відмови від онлайн-навчання регламенується “Гарантією на повернення” розміщеною на нашому сайті.

17.2. Ви розумієте і погоджуєтеся з “Гарантією на повернення” при користуванні Сайтом.

18. Право на використання контенту katerynaromanenko.com 

18.1. Залежно від придбаних вами послуг, ви отримуєте доступ до контенту (інформаційним і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

18.2. Користуючись послугами, ви отримуєте право переглядати контент і використовувати його в особистих цілях, на умовах цієї угоди, на весь період надання послуг, якщо інше не передбачено додатковими умовами.

18.3. Торгові марки

18.3.1. На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. Їх згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії katerynaromanenko.com не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

18.3.2. Знак для товарів і послуг, а також торговельні найменування katerynaromanenko.com зареєстровані і належать нам. Ви не можете використовувати зазначені знаки для товарів і послуг без нашого письмового дозволу.

18.4. Авторські матеріали

18.4.1. Всі матеріали, розміщені на сайті https://katerynaromanenko.com/ і інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об’єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії katerynaromanenko.com, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

18.4.2. Користуючись послугами компанії katerynaromanenko.com ви отримуєте право використовувати освітній контент в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється в сто тисяч (100 000,00) гривень за один календарний місяць використання.

18.4.3. Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються вам в ході навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.

18.4.4. Купівля доступу до навчального контенту “в складчину” або передача ваших облікових даних для доступу до навчання третім особам заборонені. У разі виявлення цього порушення, доступ до всіх куплених продуктів буде закрито, а надання послуг призупинено, та виставлено штраф у розмірі сто тисяч (100 000,00) гривень за один календарний місяць знаходження курсу на складчині.

18.4.5. Ви попереджені, що фотозйомка, аудіо-, відеозапис процесу навчання (семінарів, майстер-класів, вебінарів і живих заходів) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги, ви не будете допущені до отримання послуг.

19. Порушення прав

19.1. Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

19.2. У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, або їх поширення; покупка доступу до курсу “в складчину” і передача облікових даних для доступу до навчання третім особам і ін.), Ми маємо право припинити надання послуг і заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.

19.3. Ми маємо право за своїм вибором вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або ж виплати порушником компенсації в розмірі подвійної плати за правомірне використання об’єктів інтелектуальної власності, за кожен випадок неправомірного використання.

19.4. У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації, ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію в примусовому порядку.

20. Відповідальність за послуги неналежної якості 

20.1. Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від Загальних і Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

21. Застереження про гарантії

21.1. Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами katerynaromanenko.com принесе вам досягнення фінансових і будь-яких інших результатів. Дані, що надаються в процесі використання вами платних і безкоштовних матеріалів сайту, носять лише рекомендаційний та навчальний характер.

21.2. Купуючи платні послуги або використовуючи безкоштовний контент, ви погоджуєтеся, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це односторонню відповідальність.

21.3. katerynaromanenko.com не несе ніякої відповідальності за можливу недоотриманий вами прибуток, репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання стратегій і рекомендацій, викладених на сайті, залежать від багатьох факторів, які носять виключно індивідуальних характер і залежать від того, хто навчається. До них відносяться ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань, рекомендацій і стратегій, які ви отримуєте в процесі навчання, а також факторів бізнес-середовища, ринків і економічних коливань в момент використання вами стратегій і знань.

21.4. Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами. Надані на сайті кейси та історії успіху наведені в якості демонстрації результатів конкретних людей, і не є обіцянкою чи гарантією досягнення вами таких же результатів, навіть в разі копіювання стратегій і дій, які були зроблені цими людьми для досягнення певних фінансових та інших результатів. Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас з приводу отриманих вами результатів в процесі використання контенту і користування послугами.

21.5. Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших тренерів або спікерів, методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.

22. Відповідальність

22.1. У разі порушення сторонами зобов’язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

22.2. Ми несемо відповідальність за: порушення Умов та порядку надання послуг; надання Послуг неналежної якості.

22.3. Ви несете відповідальність за: достовірність і правильність реєстраційних і платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення; використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг; використання матеріалів, розміщених на сайті або надаються в ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам; поширення недостовірних відомостей про нашу компанію, що порочать нашу ділову репутацію (наклеп); порушення Умов користування послугами; порушення умов платежу; втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

22.4. Користувач несе відповідальність за користування чи не користування оплаченими послугами.

22.5. У разі, якщо користувач не користується послугами компанії у час поки триває надання навчальних послуг вважається, що компанія виконує свої зобовʼязання.

23. Обмеження відповідальності

23.1. Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.

23.2. Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин від нас не залежать, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові переривання надання послуг, пов’язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача); порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини; будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.

23.3. У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг, або наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов’язань.

23.4. У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

24. Відповідальність за розміщувані вами матеріали і контент 

24.1. Обмеження відповідальності за розміщення контенту

24.1.1. Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах в процесі користування послугами katerynaromanenko.com. Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

24.2. Відповідність вимогам законодавства

24.2.1. Розміщуючи ваш власний контент ви зобов’язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

24.2.2. Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб. Справжнє стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов’язані не порушувати прав третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

24.2.3. Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

25. Відшкодування збитку

25.1. Якщо ви порушуєте вимоги Умов, ви зобов’язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв’язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред’являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.

26. Термін дії умов 

26.1. Умови діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані компанією katerynaromanenko.com.

27. Термін дії договору

27.1. Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на період часу 1 рік, якщо не зазначено інше, або поки не буде розірваний Вами або нами.

27.2. Договір про надання послуг, укладений в зв’язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі в живому заході, діє до повного виконання зобов’язань сторонами.

27.3. Договір про надання послуг, укладений в зв’язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки і, в разі продовження (автоматичного продовження) підписки, продовжується на термін продовження підписки.

28. Припинення користування послугами

28.1. Ви маєте право припинити користування сайтом і послугами в будь-який час, без пояснення причин.

28.2. Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

28.3. Будь ласка, зверніть увагу, після того як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування живого заходи, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів katerynaromanenko.com не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.

28.4. Ми залишаємо за собою право розірвати юридичною угодою з вами без вказівки причин, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше закінчення мінімального сплаченого періоду підписки або закінчення терміну надання послуг.

28.5. Ми можемо в будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

(А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або здійснили дії, які явно свідчать про що Ви не бажаєте або нездатності дотримуватися Умови), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) компанія katerynaromanenko.com припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії katerynaromanenko.com

(Д) компанія припиняє свою діяльність

28.6. Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем katerynaromanenko.com або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

28.7. Підписка

28.7.1. Кожна підписка на послуги katerynaromanenko.com повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без вказівки причин в будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду на який підписка була продовжена.

28.7.2. Ви можете скасувати будь-яку підписку на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідну настройку в вашому кабінеті користувача і Відв’яжіть платіжну карту. Ви також можете відмовитися від підписки направивши нам email-повідомлення за адресою kubpsy@gmail.com.

28.7.3. Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального терміну передплати або періоду, на який підписка була продовжена, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати скасування.

28.8. Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

28.8.1. Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

28.8.2. Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду користувача або скасувати вашу підписку негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або ці Загальні умови та положення, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

29. Персональні дані 

29.1. Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся нашої Політики конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

29.2. Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання і захист ваших персональних даних.

30. Зміни в умови надання послуг

30.1. Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію Загальних Умов. Настійно рекомендується часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

30.2. У разі зміни Додаткових Умов, ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.

30.3. Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов і положень, і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

30.4. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

31. Загальні правові умови

31.1. Загальні і Додаткові Умови складають повною юридичною угодою (договір про надання послуг і користуванні сайтом) між Вами і компанією katerynaromanenko.com, регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди та домовленості між Вами і компанією katerynaromanenko.com.

31.2. При наявності розбіжностей між Додатковими умовами і Загальними умовами, положення Додаткових умов, що відносяться до відповідної Послуги, мають переважну силу.

31.3. Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключене з Умов, із збереженням дії інших положень Умов. Решта положень Умов і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

31.4. Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України. У частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавство країни проживання користувача.

32. Додаткові умови для організацій

32.1. Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно до юридичних осіб в даних Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона вповноважена брати зобов’язання від Вашого імені і володіє достатніми повноваженнями щоб приймати Умови від вашого імені.

33. Згода на фото- відеозйомку

33.1. Приймаючи УМОВИ (здійснюючи акцепт оферти), ви надаєте нам згоду на:

(А) організацію та ведення фото-, аудіо- і відеозйомки, а також веб-трансляцій відкритих занять і заходів (сесій, розборів і групових занять), з вашою участю;

(Б) використання компанією katerynaromanenko.com фото- і відеоматеріалів містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання в рекламних цілях (в тому числі, на їх переробку і розміщення в мережі Інтернет).

34. Інформація про постачальника послуг

ФЛП Романенко Тетяна Михайлівна
69000, Україна, м. Запоріжжя, Проспект Соборний 159
Реєстраційний номер 2185005186

email: kubpsy@gmail.com